23/06/2026 | Autor: inowroclaw.info.pl | źródło: inowroclaw.info.pl
23 czerwca na wirtualnej strzelnicy I LO im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu rozegrano finał zawodów strzeleckich. Drużynowo wygrał Kazik Kruszwica przed Kościelcem i Chemikiem. Indywidualnie najlepszy był Dawid Jach, a wśród kobiet zwyciężyła Lena Celanowicz z I LO. Nagrody wręczono dzięki wsparciu Starosty Inowrocławskiego.