Reklama

Spotkanie otwarte w sprawie budowy bloku na os. Rąbin


W związku z licznymi pytaniami i obawami dotyczącymi planowanej inwestycji oraz zmian miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu przy ul. Molla radny Bartłomiej Stanisz zaprasza na otwarte spotkanie informacyjne.


???? 30 czerwca 2026 r.

???? godz. 16:00

???? Szkoła Podstawowa nr 5 w Inowrocławiu

Pierwsze spotkanie pokazało, jak duże jest zainteresowanie mieszkańców tą sprawą. Dlatego organizuję kolejne, na które zapraszam mieszkańców, inwestora lub jego przedstawicieli oraz wszystkich radnych Rady Miejskiej Inowrocławia oraz zainteresowanych Radnych Powiatowych.

Celem spotkania jest przedstawienie planów inwestycyjnych, wysłuchanie mieszkańców oraz odpowiedź na pytania i wątpliwości dotyczące tej inwestycji.

- Jednocześnie podkreślam, spotkanie organizowane jest na prośbę mieszkańców osiedla Rąbin. Jestem jego inicjatorem jako radny, odpowiadając na sygnały mieszkańców.

Reklama

Zapraszam wszystkich zainteresowanych i liczę na merytoryczną rozmowę - informuje Bartłomiej Stanisz.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo inowroclaw.info.pl




Reklama