Reklama

Świetny sezon SKS Kasprowicz


19 czerwca w Toruniu odbyła się uroczysta gala - zakończenie sezonu Kujawsko-Pomorskiego Związku Koszykówki , podczas której najlepsze zespoły uhonorowano medalami i wyróżnieniami indywidualnymi.


W gronie wyróżnionych znalazł się SKS Kasprowicz, który w tym sezonie zdobył aż 7 medali w różnych kategoriach wiekowych: złoto w U-15M i U-12K oraz w koszykówce 3x3 w U-15M i U-17M, a także srebro w U-11K, U-10K i U-10M.

Ten wynik to efekt systematycznej pracy wszystkich dziewcząt i chłopców, ale też kadry trenerskiej oraz zaangażowania rodziców dzieci.

Królem strzelców i najlepszym strzelcem za 3 punkty ligi U-12K została Weronika Misiewicz, natomiast najlepszym strzelcem rozgrywek U-15K została Zuzanna Semenowicz.

Reklama

Dariusz Sikora, prezs SKS Kasprowcz - To kolejny tak udany sezon naszych podopiecznych. Od lat jesteśmy w czołówce młodzieżowych klubów koszykarskich województwa kujawsko-pomorskiego. Serdecznie dziękujemy rodzicom za zaufanie, którym nas obdarzają i powierzają nam swoje dzieci, abyśmy mogli rozwijać w nich pasję do koszykówki. Każdego roku możemy liczyć na wsparcie władz samorządowych Miasta Inowrocław i Powiatu Inowrocławskiego oraz Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Dużo naszych projektów realizowaliśmy przy wsparciu Funduszu dla Kujaw - Qemetica Soda Polska. Za wszystko bardzo serdecznie dziękujemy i już nie możemy doczekać się kolejnego sezonu. Do zobaczenia na parkiecie!

D.S.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo inowroclaw.info.pl




Reklama