Reklama

ZSP 1 - Apel w rocznicę śmierci JP II

We wtorek 2 kwietnia, społeczność Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Jana Pawła II w Inowrocławiu, na uroczystym apelu uczciła 14. rocznicę śmierci swojego Patrona. Przypomniano pokrótce historię nadania imienia placówce i ufundowania sztandaru. Dyrektor szkoły Grażyna Kadłubowska podkreśliła, że święty Jan Paweł II miał szczególny dar porozumiewania się z młodzieżą. Stawiał wysokie wymagania i motywował do podejmowania trudnych wyzwań. Dyrekcja szkoły oraz delegacje wszystkich klas złożyli kwiaty i zapalili znicze pod tablicą pamiątkową.

L.B.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo inowroclaw.info.pl




Reklama