W szkolnej pracowni chemicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Jana Pawła II odbyły się warsztaty laboratoryjne dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 10
w Inowrocławiu. Po części teoretycznej goście, pod czujnym okiem starszych koleżanek z klas analitycznych, przystąpili do wykonywania analiz chemicznych. Każdy uczeń, choć przez chwile mógł się poczuć jak młody naukowiec. Na zakończenie spotkania najaktywniejsi uczestnicy otrzymali nagrody, a wszyscy pamiątkowe dyplomy. Warsztaty przeprowadziły
p. Barbara Rogowska i Paulina Hofman-Brzykcy przy pomocy uczennic z klas analitycznych (kl. II technik analityk: Natalia Mierzyńska, Anna Graniczna, Małgorzata Wawrzyniak; kl IV technik analityk: Julia Jabłońska, Anna Kwiatkowska, Marta Poturalska).
L.B.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze