25 lutego 2019 roku w punkcie krwiodawstwa mieszczącego się na terenie szpitala przy ulicy Poznańskiej uczniowie naszej szkoły : Mateusz Węglewski - IIIg, Tomasz Piętka-IVe, Patryk Wiśniewski-IIIg, Daniel Frąk-IVa oraz Kacper Kroczyk-IIIc oddali krew dla potrzebujących. Organizatorem akcji była Pani pedagog Beata Fengler.
A.S.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze