Reklama

Uczniowie Mechana wzięli udział w Ogólnopolskim konkursie Wiedzy o Prawie Wyborczym

26 lutego 2019 roku punktualnie o godzinie 12 w naszej szkole odbył się Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym "Wybieram Wybory". Był to I etap szkolny III edycji. Do konkursu przystąpiło dwóch uczniów : Weronika Cygler z klasy IVe oraz Mateusz Węglewski z klasy IIIg. W skład komisji konkursowej wchodzili: Dyrektor szkoły Paweł Karólewski oraz nauczycielki: Anna Kulesiewicz i Aleksandra Harenda-Kiersztan.
Trzymamy kciuki i czekamy na wyniki.

A.S.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo inowroclaw.info.pl




Reklama