11 listopada młodzież z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im Jana Pawła II w Kościelcu uczestniczyła w obchodach 100-lecia niepodległości w Pakości.
Poczet sztandarowy uczestniczył w uroczystej mszy św. za ojczyznę w kościele św. Bonawentury. Następnie pod pomnikiem Powstańców Wielkopolskich odśpiewano hymn i delegacje złożyły kwiaty.
Dalsze uroczystości odbyły się na placu przed Ośrodkiem Kultury. Młodzież z klasy Licem sportowo -obronnego miała okazję zaprezentować zgromadzonym pokaz musztry, nagrodzony gromkimi brawami.Opiekunami uczniów byli Agnieszka Komorowska i Łukasz Andrzejewski.
B.K.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze