Reklama

Świętowali Odzyskanie Niepodległości w Pakości

11 listopada młodzież z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im Jana Pawła II w Kościelcu uczestniczyła w obchodach 100-lecia niepodległości w Pakości.

Poczet sztandarowy uczestniczył w uroczystej mszy św. za ojczyznę w kościele św. Bonawentury. Następnie pod pomnikiem Powstańców Wielkopolskich odśpiewano hymn i delegacje złożyły kwiaty.

Dalsze uroczystości odbyły się na placu przed Ośrodkiem Kultury. Młodzież z klasy Licem sportowo -obronnego miała okazję zaprezentować zgromadzonym pokaz musztry, nagrodzony gromkimi brawami.Opiekunami uczniów byli Agnieszka Komorowska i Łukasz Andrzejewski.

B.K.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo inowroclaw.info.pl




Reklama