Reklama

Ślubowanie pierwszoklasistów w Kościelcu

Uczniowie klasy pierwszej Liceum Ogólnokształcącego o profilu sportowo-obronnym w Kościelcu złożyli dziś uroczyste ślubowanie.

Meldunek podczas corocznego wydarzenia z udziałem rodziców, uczniów, przedstawicieli służb mundurowych oraz zaproszonych gości przyjęła uczestnicząca w uroczystości starosta Wiesława Pawłowska.

- Uczniowie klas liceum o profilu sportowo-obronnym corocznie sięgają po najwyższe laury w zawodach strzeleckich na poziomie międzyszkolnym i wojewódzkim, w wyszkoleniu obronnym oraz w wykonaniu musztry paradnej. W tej ostatniej dyscyplinie osiągnęli mistrzostwo – przypomniała Wiesława Pawłowska.

SP

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo inowroclaw.info.pl




Reklama