Uczniowie klasy pierwszej Liceum Ogólnokształcącego o profilu sportowo-obronnym w Kościelcu złożyli dziś uroczyste ślubowanie.
Meldunek podczas corocznego wydarzenia z udziałem rodziców, uczniów, przedstawicieli służb mundurowych oraz zaproszonych gości przyjęła uczestnicząca w uroczystości starosta Wiesława Pawłowska.
- Uczniowie klas liceum o profilu sportowo-obronnym corocznie sięgają po najwyższe laury w zawodach strzeleckich na poziomie międzyszkolnym i wojewódzkim, w wyszkoleniu obronnym oraz w wykonaniu musztry paradnej. W tej ostatniej dyscyplinie osiągnęli mistrzostwo – przypomniała Wiesława Pawłowska.
SP
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze