Reklama

Remontowany dworzec PKP przyjął pierwszych pasażerów

31 stycznia 2017 roku po kilku latach remontu dworca PKP pierwsi podróżni mieli okazje skorzystać z kas biletowych w częściowo już wyremontowanym obiekcie.

Tak więc czynny jest hol główny wraz z kasami, poczekalnie, ubikacje (także dla osób niepełnosprawnych). Pojawiły się ścieżki dla osób niewidomych. Jest również winda. Przebudowano układ pomieszczeń, Nie oddano jeszcze do użytku pomieszczeń pod handel, Remontowany jest tunel oraz pierwsze piętro budynku. Koniec prac przewidziany jest na 31 marca br. Za realizację prac odpowiada Firma Budowlana DOTA Sp. z o.o. sp. k. Koszt inwestycji wyniósł 9,6 mln zł netto.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo inowroclaw.info.pl




Reklama