Reklama

Remont ulicy Józefa Krzymińskiego,,,,,??? i co dalej ?

Pragnę zauważyć że dotychczasowe prace remontowe ulicy na której mam wątpliwą przyjemność mieszkać wykonane były jak do tej pory partacko co widać przechadzając się po niej.

 

Proponuję aby ktoś z osób za to odpowiedzialnych raczył pofatygować się i przyszedł zobaczyć w jakim jest ona stanie teraz !

Ponadto zadaję kolejne pytanie kiedy ten remont zostanie dokończony a prace wznowione????

Piotr Popiołkiewicz 

 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    skandal... - niezalogowany 2017-11-08 14:02:41

    Skandal i jeszcze raz skandal.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo inowroclaw.info.pl




Reklama