Pragnę zauważyć że dotychczasowe prace remontowe ulicy na której mam wątpliwą przyjemność mieszkać wykonane były jak do tej pory partacko co widać przechadzając się po niej.
Proponuję aby ktoś z osób za to odpowiedzialnych raczył pofatygować się i przyszedł zobaczyć w jakim jest ona stanie teraz !
Ponadto zadaję kolejne pytanie kiedy ten remont zostanie dokończony a prace wznowione????
Piotr Popiołkiewicz
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Skandal i jeszcze raz skandal.
Skandal i jeszcze raz skandal.