15 lutego gościliśmy w naszej szkole panią Agnieszkę Figaj-Grajek, pana Michała Chorążewskiego i pana Macieja Sopolińskiego . To miłośnicy podniebnych Goście bardzo ciekawie opowiadali o swoich sekcjach, zachęcali młodzież klasy I i II liceum mundurowego do zdobywania kwalifikacji pilota samolotów lekkich, pilota szybowcowego przez odbycie szkolenia praktycznego podstawowego oraz kursu spadochronowego, który trwa 2 dni (sobota- niedziela) i kończy się skokiem ze spadochronem. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży. Uczniowie zostali zaproszenie do Aeroklubu na wiosnę w celu obejrzenia sprzętu służącego do szkoleń nadających państwowe uprawnienia.
B.K.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze