Reklama

Przedstawiciele Aeroklubu Kujawskiego w ZSP Kościelec

15 lutego  gościliśmy w naszej szkole  panią Agnieszkę Figaj-Grajek, pana Michała Chorążewskiego i pana Macieja Sopolińskiego .  To miłośnicy podniebnych Goście bardzo ciekawie opowiadali o swoich  sekcjach, zachęcali młodzież klasy I i II liceum mundurowego do zdobywania kwalifikacji pilota samolotów lekkich, pilota szybowcowego przez odbycie szkolenia praktycznego podstawowego oraz kursu spadochronowego, który trwa 2 dni (sobota- niedziela) i kończy się skokiem ze spadochronem. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży. Uczniowie zostali zaproszenie do Aeroklubu na wiosnę w celu obejrzenia sprzętu służącego do szkoleń nadających państwowe uprawnienia.

B.K.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo inowroclaw.info.pl




Reklama