Reklama

Powstaje ulica łącząca ul. Marulewską z ul. Szymborską

Pod koniec maja widoczny już był zarys trasy. Od tamtego czasu wykonawca zakończył roboty związane z wykonaniem stabilizacji podłoża pod jezdniami. Został również ułożony kolektor kanalizacyjny na odcinku od ul. Kątnej do ul. Długiej, gdzie trwają także roboty kanalizacyjne.

Obecnie rozpoczęto układanie głównego kolektora deszczowego na odcinku nowo budowanym – od ul. Marulewskiej do ul. Szymborskiej. Prowadzony jest także bieżący nadzór nad wykopami instalacyjnymi.

Inwestycja zakłada budowę jezdni, chodnika, ścieżek rowerowych, miejsc parkingowych oraz nowoczesnego oświetlenia LED. Przypomnijmy, że w ramach inwestycji oprócz budowy łącznika, przebudowany zostanie także fragment ul. Długiej od skrzyżowania z ul Lipową, aż do skrzyżowania z ul. Marulewską.

UM

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo inowroclaw.info.pl




Reklama