Wyższa Szkoła Gospodarki w Inowrocławiu zaprasza na kolejny bezpłatny Poranek Biznesowy, organizowany wraz z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych w Inowrocławiu, który odbędzie się 23 lutego 2018 r. od godz. 10:00 na Wydziale WSG (ul. Poznańska 43-45).
Tym razem tematem będzie: E-składka nowy wymiar rozliczeń, Ulgi w spłacie należności.
Chcesz założyć własny biznes? A może już jesteś przedsiębiorcą i nie wiesz jakim składką podlegasz? Jakie ulgi Ci przysługują? Zapoznasz się z nowymi wymiarami rozliczeń! Sprawdź co się zmieniło!! Nie zwlekaj i zapisz się już dziś!!!
Zgłoszenia można wysyłać do 20 lutego, na adres: [email protected]
Liczba miejsc ograniczona!!!

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze