Reklama

Odwiedzili ZSP Kościelec

27 lutego w murach naszej szkoły gościli uczniowie z Zespołu Placówek Oświatowych            w Kościelcu. Byli to uczniowie 7 i 8 klasy szkoły podstawowej.

Dla naszych gości przygotowaliśmy dzień pełen atrakcji. Uczniowie zostali powitani przez wicedyrektor Alinę Madziarską i po podzieleniu na grupy przystąpili do zajęć. Szkolenie z samoobrony przygotowała nauczyciel wychowania fizycznego Piotr Gapiński, kierujący zajęciami zaangażowała do pomocy  swoją grupę z klasy I liceum o profilu sportowo – obronnym. Kolejna atrakcja to zajęcia w szkolnej strzelnicy, gdzie pod kierunkiem opiekuna klas mundurowych Mariusza Stefaniaka z pomocą uczniów z sekcji strzeleckiej oraz młodzieży z klasy II lo objętej programem pilotażowym MON, odbyły się zajęcia strzeleckie – strzelania z karabinka pneumatycznego oraz nauka składania i rozkładania  makiety broni strzeleckiej – karabinka Jack 7, 62 mm.

Na zakończenie spotkania  Agnieszka Komorowska przedstawiła uczniom ofertę dydaktyczną naszej placówki oraz oprowadziła gości po szkole.

Reklama

Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem zaproszonych uczniów, w marcu kolejna podstawówka zawita w nasze progi.

B.K.

 

 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo inowroclaw.info.pl




Reklama