Reklama

Minister Rozwoju odwiedziła Inowrocław

Wczoraj w siedzibie Cechu Rzemiosł w Inowrocławiu przedsiębiorcy spotkali się z: Wiceminister Rozwoju Jadwigą Emilewicz, Posłem na Sejm RP Iwoną Michałek, Wojewodą Kujawsko-Pomorskiem Mikołajem Bogdanowiczem i  Wiceprzewodniczącym Sejmiku Woj. Kujawko-Pomorskiego Adamem Banaszakiem. Gospodarzem spotkania był radny Marcin Wroński. Tematem to: „Źródła finansowania małych i średnich przedsiębiorstw”.

Pani minister przedstawiła ostatnie zmiany w prawie dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Oprócz tego powiedziała o najbliższych planach Ministerstwa Rozwoju. Lokalni przedsiębiorcy przekazali swoje uwagi odnośnie funkcjonowania firm w Polsce. Jak podkreśliła pani minister głosy i opinie przekazywane przez przedsiębiorców są dla niej najważniejsze.

                Poruszane były zmiany odnośnie składek ZUS, obliczania podatku VAT, zmiany w rozliczaniu inwestycji i amortyzacji.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo inowroclaw.info.pl




Reklama