Reklama

"Kujawskie dzieci" w szkole magii

W Galerii Solnej rzecz się stała niebywała, nagle Szkoła Magii się wszystkim ukazała. Do środka tylko dzielne dzieci wychodziły i prawdziwe czary zobaczyły.

Eliksir wypiły na drugi dzień dzięki niemu bardzo się zmieniły. Rodzice potwierdzą, że był bezpieczny- każdy przedszkolak stal się po nim grzeczny,nowy, odmieniony- rodzic nie może być niezadowolony. Dyplom Magika każde dziecko otrzymało, by zawsze w rodzinie swoim wdziękiem czarowało.

M.T.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo inowroclaw.info.pl




Reklama