W Galerii Solnej rzecz się stała niebywała, nagle Szkoła Magii się wszystkim ukazała. Do środka tylko dzielne dzieci wychodziły i prawdziwe czary zobaczyły.
Eliksir wypiły na drugi dzień dzięki niemu bardzo się zmieniły. Rodzice potwierdzą, że był bezpieczny- każdy przedszkolak stal się po nim grzeczny,nowy, odmieniony- rodzic nie może być niezadowolony. Dyplom Magika każde dziecko otrzymało, by zawsze w rodzinie swoim wdziękiem czarowało.
M.T.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze