Reklama

Kościelec znowu na podium

4 i 5 października w Bielicach odbył się VIII regionalny Konkurs Orki dla młodzieży szkól rolniczych. Uczniowie rywalizowali w dwóch kategoriach: pług 3-skibowy zagonowy i pług 4-skibowy obracalny.

W polowych zmaganiach wzięły udział zespoły z 13 szkół z województwa kujawsko-pomorskiego i wielkopolskiego. ZSP im. Jana Pawła II w Kościelcu reprezentowali: uczeń klasy IV TMR Adrian Maciaszczyk – pług obracalny i uczeń klasy II TMRiA Jakub Winkowski – pług tradycyjny.

- Ogromny sukces odniósł Adrian Maciaszczyk, który po raz trzeci zajął miejsce na podium – powiedziała Małgorzata Markiewicz – opiekun ucznia. - Konkurs jest bardzo trudny i wyrównany, czołówkę dzielą niewielkie różnice, tym bardziej trzeba docenić wynik Adriana, który po raz trzeci znalazł się w czołówce i zajął tym razem 3. miejsce - dodaje.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo inowroclaw.info.pl




Reklama