Reklama

II LO na strzelnicy

21 lutego w ZSP Kościelec odbyły się zajęcia strzeleckie dla uczniów klasy II LO biorących udział w II edycji Programu Pilotażowego MON. Młodzież regularnie doskonali swoje umiejętności w czasie Wojskowych Dni Szkoleniowych organizowanych w Ośrodku Szkolenia Poligonowego w Łojewie. Zajęcia na strzelnicy są szkoleniem uzupełniającym do poligonowych zajęć, w ramach edukacji wojskowej, młodzież przypomniała sobie łączne czynności do strzelania oraz wykonała strzelanie na celność i skupienie z postawy leżącej, mając do dyspozycji karabinki sportowe kbks.

Uczniowie uczestniczyli w zajęciach z dużym zaangażowanie, ponieważ strzelectwo  i  posługiwanie się bronią  to kluczowe umiejętności w służbach mundurowych.

Reklama

            Szkolenie przeprowadził opiekun klas mundurowych Mariusz Stefaniak.

B.K.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo inowroclaw.info.pl




Reklama