Reklama

Dzień Dziecka w Przedszkolu nr 20 Kujawskie dzieci

W przedszkolu „Kujawskie dzieci” Dzień Dziecka bardzo udany. Każdy przedszkolak przez Pandę rano został powitany. Następnie do wesołej zabawy wdrażamy. Najpierw koło fortuny z całej siły w ruch wprawiamy, zwierzęta wylosowane precyzyjnie nazywamy i do środowisk, w których żyją wklejamy.

Dalej krakuski do zjedzenia czekają, bo dziś kształt zwierzątek mają. Po śniadaniu przygoda niebywała, bo małpka ‘ Kiki” nas zawołała. Tor przeszkód przez nią przygotowany został dzielnie przez dzieci pokonany. W drugiej Sali  wszyscy węża Teodora spotkali i własnego do zabawy  z makaronu i kolorowych drucików wykonały, na koniec zadania głośno syczały i przy muzyce wirowały. W trzeciej Sali pingwin Pik Pok zadowolony przywiózł „ deserek” ulubiony. Lody wszystkim smakowały, a buzie się śmiały. Wesoła zabawa trwała gdy Panda z prezentami zawitała i każdemu upominek podarowała.  Miłe chwile na zdjęciach utrwalone, zostały na stronie przedszkola umieszczone. Ponieważ my dzieci bardzo kochamy, wiele atrakcji zawsze zapewniamy.

M.T.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo inowroclaw.info.pl




Reklama