W przedszkolu „Kujawskie dzieci” Dzień Dziecka bardzo udany. Każdy przedszkolak przez Pandę rano został powitany. Następnie do wesołej zabawy wdrażamy. Najpierw koło fortuny z całej siły w ruch wprawiamy, zwierzęta wylosowane precyzyjnie nazywamy i do środowisk, w których żyją wklejamy.
Dalej krakuski do zjedzenia czekają, bo dziś kształt zwierzątek mają. Po śniadaniu przygoda niebywała, bo małpka ‘ Kiki” nas zawołała. Tor przeszkód przez nią przygotowany został dzielnie przez dzieci pokonany. W drugiej Sali wszyscy węża Teodora spotkali i własnego do zabawy z makaronu i kolorowych drucików wykonały, na koniec zadania głośno syczały i przy muzyce wirowały. W trzeciej Sali pingwin Pik Pok zadowolony przywiózł „ deserek” ulubiony. Lody wszystkim smakowały, a buzie się śmiały. Wesoła zabawa trwała gdy Panda z prezentami zawitała i każdemu upominek podarowała. Miłe chwile na zdjęciach utrwalone, zostały na stronie przedszkola umieszczone. Ponieważ my dzieci bardzo kochamy, wiele atrakcji zawsze zapewniamy.
M.T.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze