12 marca przedstawiciele Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im Jana Pawła II w Kościelcu :Sławek Majer, Kacper Leśnicki, Krystian Osajda, Michał Sitek, Konrad Skibinski, Michał Tomczak, Wiktor Kordys wraz z nauczycielami p. Beatą Kmieć oraz p. Maciejem Świtalskim uczestniczyli w Giełdzie Szkół w Dąbrowie Biskupiej.
B.K.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze