Reklama

100 lat WKU w Inowrocławiu

12 marca w Teatrze Miejskim w Inowrocławiu odbyła się uroczysta zbiórka,   na której przypomniano historię WKU. Komendant  podsumował działalność WKU na administrowanym terenie. W czasie trwania uroczystości wręczano medale, ryngrafy, statuetki oraz podziękowania za współpracę na rzecz obronności kraju. Jubileusz uświetnili dowódcy jednostek  i instytucji wojskowych, działacze samorządowi, dyrektorzy placówek oświatowych. Wśród zaproszonych gości znaleźli się wicedyrektor ZSP Kościelec Alina Madziarska oraz opiekun klas mundurowych Mariusz Stefaniak wraz z delegacja uczniów z klasy II lo mundurowego.

Dyrektor naszej placówki oraz opiekun klas mundurowych otrzymali podziękowania od Komendanta WKU za  promocje obronności i działalność na rzecz służby wojskowej.

Reklama

B.K.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo inowroclaw.info.pl




Reklama