12 marca w Teatrze Miejskim w Inowrocławiu odbyła się uroczysta zbiórka, na której przypomniano historię WKU. Komendant podsumował działalność WKU na administrowanym terenie. W czasie trwania uroczystości wręczano medale, ryngrafy, statuetki oraz podziękowania za współpracę na rzecz obronności kraju. Jubileusz uświetnili dowódcy jednostek i instytucji wojskowych, działacze samorządowi, dyrektorzy placówek oświatowych. Wśród zaproszonych gości znaleźli się wicedyrektor ZSP Kościelec Alina Madziarska oraz opiekun klas mundurowych Mariusz Stefaniak wraz z delegacja uczniów z klasy II lo mundurowego.
Dyrektor naszej placówki oraz opiekun klas mundurowych otrzymali podziękowania od Komendanta WKU za promocje obronności i działalność na rzecz służby wojskowej.
B.K.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze