Reklama

Uroczyście pożegnano maturzystów

Kolejny raz w odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego klas maturalnych.Z jednej strony była to chwila radosna, ale zakończył się też ważny etap w życiu absolwentów rocznik 2018/2019.

Po uroczystym rozpoczęciu, powitaniu gości i uczniów klas IV - Pani Dyrektor Danuta Paluszak wręczyła dyplomy absolwenta wraz z pamiątkowymi długopisami absolwenta. Ponadto zostały również rozdane świadectwa z wyróżnieniem dla najlepszych uczniów oraz nagrody książkowe za konkursy i osiągnięcia oraz pracę na rzecz szkoły. Rodzice uczestniczący w uroczystości otrzymali listy gratulacyjne.

Gdy coś się kończy, coś się zaczyna – nasi absolwencie stanęli właśnie na rozstaju dróg, po zdanych maturach obiorą kolejną drogę, która przybliży ich do realizacji swoich celów, marzeń i pomysłów na życie. Nam nie pozostaje nic innego, jak życzyć im powodzenia w realizacji tych postanowień i zapewnić, że zawsze stać przed nimi będą otworem drzwi do Szkoły, którą właśnie opuszczają. Powodzenia!

Reklama

ZSP5

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo inowroclaw.info.pl




Reklama