Reklama

Święto Pułku w Inowrocławiu

Uroczystość odbyła się w koszarach przy ul. Dworcowej w Inowrocławiu w dniu 26 kwietnia. Obchodzono tam Święto 2. Inowrocławskiego Pułku Inżynieryjnego i Święto Wojsk Inżynieryjnych.

Z tej okazji wyróżniający się żołnierze jednostki odznaczeni zostali medalami, otrzymali nagrody rzeczowe oraz listy gratulacyjne. Wyróżniono też osoby współpracujące z 2. IPInż oraz jego byłych żołnierzy. W trakcie uroczystości płk Bogdan Prokop, dowódca pułku, pogratulował reprezentującej jednostkę drużynie dowodzonej przez przez kpr. Damiana Bąka zwycięstwa w Centralnych Zawodach Użyteczno-Bojowych.  Wicedyrektor ZSP Kościelec Alina Madziarska wręczyła podziękowania dla żołnierzy zaangażowanych w szkolenia naszej młodzieży z zakresu musztry i ceremoniału wojskowego.  Po uroczystym apelu zaproszeni goście mieli   okazję  podziwiać sprzęt inżynieryjny wykorzystywany w jednostce.

B.K.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo inowroclaw.info.pl




Reklama