Szanowny Panie Prezydencie! Nawiązując do licznych sygnałów ze strony miłośników dwóch kółek, mieszkających przy ulicy Jesionowej, Czarlińskiego i Ponińskiego, proszę o rozważenie możliwości ustawienia stojaków do rowerów przy miejskim placu zabaw dla dzieci oraz ww. drogach miejskich, jak również placu przy oczku wodnym, na którym ma zostać utworzona siłownia terenowa.
Wg opinii zainteresowanych osób byłoby to duże ułatwienie i uporządkowanie ważnej sprawy dla rowerzystów oraz promocji tej formy aktywności ruchowej przez samorząd lokalny.
Dzięki przebudowie osiedlowych ulic wraz z utworzeniem miejsc postojowych została uporządkowana kwestia parkowania samochodów. Pora na jednoślady, których przybywa coraz więcej ze względu na rozwój osiedla oraz turystyki rowerowej!
Sławomir Szeliga
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze