W czwartek 22 lutego odbędzie się Druga Otwarta Inowrocławska Debata, której tematem będą "Wyzwania Osób z Niepełnosprawnościami - Pozyskiwanie środków, aktywność osób z niepełnosprawnościami ". Można będzie uczestniczyć w tej ważnej dyskusji, otwartej dla wszystkich zainteresowanych problematyką niepełnosprawności.
Prelegenci, których będziemy mieli przyjemność wysłuchać, wniosą do debaty swoje unikalne spojrzenie na wyzwania, z jakimi borykają się osoby z niepełnosprawnościami oraz ich rodziny. Ich doświadczenie w tej dziedzinie obiecuje głęboką analizę i inspirujące perspektywy.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze