Reklama

Drugowa Otwarta Inowrocławska Debata - Wyzwania Osób z Niepełnosprawnościami w Pozyskiwaniu Środków, Aktywność oraz Dostęp do Społeczeństwa

W czwartek 22 lutego odbędzie się Druga Otwarta Inowrocławska Debata, której tematem będą "Wyzwania Osób z Niepełnosprawnościami - Pozyskiwanie środków, aktywność osób z niepełnosprawnościami ". Można będzie uczestniczyć w tej ważnej dyskusji, otwartej dla wszystkich zainteresowanych problematyką niepełnosprawności.

Prelegenci, których będziemy mieli przyjemność wysłuchać, wniosą do debaty swoje unikalne spojrzenie na wyzwania, z jakimi borykają się osoby z niepełnosprawnościami oraz ich rodziny. Ich doświadczenie w tej dziedzinie obiecuje głęboką analizę i inspirujące perspektywy.

Reklama

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo inowroclaw.info.pl




Reklama