22/06/2026 | Autor: inowroclaw.info.pl | źródło: inowroclaw.info.pl
SKS Kasprowicz ma za sobą świetny sezon. Klub zdobył 7 medali w różnych kategoriach wiekowych, w tym złoto w U 15M i U 12K oraz w koszykówce 3x3 w U 15M i U 17M. To efekt pracy zawodniczek i zawodników, trenerów oraz wsparcia rodziców. Wyróżniły się też Weronika Misiewicz i Zuzanna Semenowicz jako najlepsze strzelczynie lig.