Reklama

Zaduszki poetyckie w ZSP nr 1

Młodzież z koła teatralnego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Jana Pawła II w Inowrocławiu, pracująca pod kierunkiem Jana Kowalskiego, zaprosiła swoje koleżanki i kolegów na  "Zaduszki poetycko - muzyczne".

Tegorocznym mottem były słowa księdza Jana Twardowskiego: "Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych". Recytacje utworów poetyckich o śmierci i przemijaniu uzupełniały utwory zespołów "Perfekt", "Dżem" i „Blue Cafe". Scenariusz stanowił swoistą bazę do przemyśleń nad ulotnością ludzkiego życia i wprowadził element zadumy w obliczu święta Wszystkich Świętych  i Zaduszek.

ZSP1

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo inowroclaw.info.pl




Reklama