Reklama

Kadeci ZSP Kościelec na egzaminach

6 czerwca w ramach Wojskowego Dnia Szkoleniowego kadeci z klasy II LO z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kościelcu, uczestniczący w II edycji Programu Pilotażowego MON „Certyfikowane Wojskowe Klasy Mundurowe”, uczestniczyli w sprawdzianie okresowym po pierwszym  roku szkolenia  w zakresie edukacji wojskowej.

Zostali poddani egzaminowi teoretycznemu i praktycznemu zgodnie z wytycznymi Biura do Spraw Proobronnych. Egzamin został zorganizowany przez patronacką jednostkę wojskową 2 Inowrocławski Pułk Inżynieryjny. Teoria odbyła się w murach jednostki, sprawdzian praktyczny w formie pętli taktycznej na strzelnicy Sławęcinek koło Inowrocławia. Wszyscy uczniowie poddani sprawdzianowi  zdali go pozytywnie.

       Dyrekcja ZSP Kościelec pragnie podziękować 2 Inowrocławskiemu Pułkowi Inżynieryjnemu za rok szkolenia, zorganizowanie obozu  dla naszych kadetów oraz za przeprowadzenie egzaminów na zakończenie roku szkoleniowego.

Reklama

            Zapraszamy w mury naszej placówki uczniów, którzy szukają ciekawych  zajęć, interesują się wojskowym sprzętem i myślą o służbach mundurowych. Klasy wojskowe czekają na CIEBIE !

B.K.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo inowroclaw.info.pl




Reklama