Reklama

Wojskowy dzień szkoleniowy w Kośielcu

Uczniowie z klasy II liceum z Zespołu Szkół im. Jana Pawła w Kościelcu objęci III edycja programu pilotażowego MON, szkolili się 3 października na terenie placówki.

Odbywali zajęcia w ramach Wojskowego Dnia Szkoleniowego zgodnie z programem edukacji wojskowej. Uczniowie po przybyciu do szkoły i omówieniu zasad bhp,  przystąpili do szkolenia  z następujących zagadnień: musztra indywidualna i zespołowa, posługiwanie się sprzętem i indywidualnymi środkami przed skażeniami, budową i obsługą techniczną wyposażenia indywidualnego. Kadeci zapoznali się także z zakresem sprawdzianu kwalifikacyjnego sprawności fizycznej obowiązującego w SZ RP.  Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem naszych uczniów.

B.K.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo inowroclaw.info.pl




Reklama