Reklama

Wigilia w Zespole Szkół im Jana Pawła II w Kościelcu

Wspólne spotkanie społeczności szkolnej uświetnili swoją obecnością zaproszeni goście, a byli to p. Justyna Kończal, gminny koordynator ds. profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych w gminie Pakość, która otrzymała podziękowania za wspieranie szkolnych akcji profilaktycznych, a zwłaszcza za sfinansowanie projektu 'Nie zmarnuj swojego życia' oraz p. Karolina Stec wraz z córką Oliwią, dla których uczniowie wraz z nauczycielami przygotowali Świąteczną Paczkę. Dla wszystkich wystąpiła szkolna grupa teatralna Ironia ze spektaklem Dziewczynka z zapałkami.

B.K.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo inowroclaw.info.pl




Reklama