4 lutego 2016 roku, w hali "Kujawianka" od godz. 16.00 odbywa się się Wielki Maraton Charytatywny dla Asi. Maraton organizowany jest by zebrać jak najwięcej pieniędzy dla niesamowitej, ogromnie silnej Joanny o wielkim sercu, która miała ciężki wypadek samochodowy. W maratonie bierze udział około 100 osób. Podczas całej imprezy zebrano 7321,52 zł!
Dokładnie 2.11.2015 rok jak to zwykle Asia wracała ze swoich ukochanych zajęć ZUMBA . Pech chciał, ze Asia z tych zajęć nie wróciła do domu. Bardzo poważny wypadek samochodowy spowodował, ze Asia przeżyła długie i trudne miesiące walki o życie i sprawność. Konsekwencją poważnych obrażeń głowy i kilku złamanych kości był niedowład czterokończynowy spastyczny. Ludzie po takich wypadkach nierzadko pozostają przykuci do łóżka na długie lata, często pozostając niepełnosprawnymi już do końca życia. Ale nie Asia! Dzięki uporowi, jej ogromnemu zaparciu i bardzo ciężkiej pracy uczenia się wszystkiego od początku, jak się poruszać, siedzieć, chodzić. Osiągnęła już bardzo wiele. Większość lekarzy, nie wierzy, że w takim tempie jest teraz na takim etapie. Leczenie i rehabilitacja są niezwykle kosztowne. Pochłonęły ogrom pieniędzy, ale Asia chce z dnia na dzień walczyć jeszcze bardziej!
Dlatego pomóżmy jej to zrealizować!
Największym marzeniem Asi jest wrócić do sprawności, wrócić do jej ukochanej Zumby!
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze