Reklama

Ważna chwila w życiu kadeta i przyszłego policjanta

Pierwszy mundur to duma ale i zobowiązanie. Przed nimi nauka, musztra i praktyka oraz wiele wspólnych działań z inowrocławskimi policjantami. Mowa tu o uczniach klasy mundurowej Zespołu Szkół Chemiczno - Elektronicznych im. Jana Pawła II w Inowrocławiu.

Policja współdziała z klasami mundurowymi na terenie powiatu inowrocławskiego. Uczniowie prócz zagadnień typowo z zakresu wiedzy policyjnej mają też musztrę, ale nie tylko. To również wiele wspólnych zajęć lekcyjnych i działań profilaktycznych. Wymiana informacji i dzielenie się policyjnym doświadczeniem ma na celu przybliżenie zagadnień, które realizuje w służbie policjant. Współpraca taka jest możliwa dzięki porozumieniu, które zostało zawarte jeszcze w 2016 roku  między Policją, szkołą oraz Starostwem Powiatowym. Uczniowie takich klas deklarują już teraz, że przyszłość swoją wiążą z Policją.

Wczoraj (03.12) w inowrocławskim „Chemiku” miało miejsce ważne wydarzenie w życiu uczniów klasy mundurowej. Otrzymali oni pierwsze sorty mundurowe. Teraz trzeba pamiętać, by nosić je godnie.

Reklama

KPP

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo inowroclaw.info.pl




Reklama