Reklama

W ramach gminnej akcji edukacyjnej - Razem Przeciw Przemocy

Warsztatowe zajęcia z uczniami na temat przemocy przeprowadziła policjantka z kruszwickiego komisariatu mł. asp. Mariola Witoń.

Grupa uczniów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kruszwicy wzięła udział w spotkaniu z policjantką. Trzecioklasiści w ramach zajęć edukacyjnych dyskutowali o przemocy, jej formach, eskalacji zachowań i cyberprzemocy. Dzięki mł. asp. Marioli Witoń - profilaktykowi z Kruszwicy spotkanie nie wyglądało jak typowy wykład czy pogadanka. Policjantka zaproponowała czynną formę lekcji, podczas której uczniowie sami musieli też wykazać się tym, co wiedzą o poruszanych problemach i szukać rozwiązać.

Dlatego, że zajęcia były warsztatami, była możliwość zaangażowania w nie wszystkich uczniów i wypracowanie wspólnych zasad postępowania w przypadku, gdy o takiej przemocy się dowiadujemy.

Reklama

KPP

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo inowroclaw.info.pl




Reklama