Reklama

W "Kasprze" powstała "Dziupla"

Ponad miesiąc temu w I LO im. Jana Kasprowicza z Oddziałami Dwujęzycznymi w pobliżu gabinetów biologicznych pojawiły się 3 fotele-pufy, zakupione przez Samorząd Uczniowski z inicjatywy przewodniczącego, Kamila Szałeckiego.

Następnie nauczycielki biologii Anna Pędzich-Kuszel i Joanna Konopka-Rydz zmobilizowały uczniów do dalszego zbierania do specjalnej skarbonki funduszy, z których zakupiono kolejnych 7 foteli. 18 listopada nastąpiło oficjalne otwarcie kącika wypoczynkowego, któremu nadano nazwę "Dziupla", w nawiązaniu do pozytywnych skojarzeń z bezpieczeństwem, ciszą i obfitością, do których zmęczeni szkolną rzeczywistością uczniowie tak tęsknią. W atmosferze festynu okraszonego słodkim poczęstunkiem symbolicznego przecięcia czerwonej wstęgi dokonali dyr. Rafał Łaszkiewicz, wicedyr. Sławomir Drelich, Joanna Konopka-Rydz, Anna Pędzich-Kuszel oraz Kamil Szałecki. Pomysłodawcy mają nadzieję, że "Dziupla" uprzyjemni uczniom przerwy i pomoże im złapać oddech między lekcjami.

An.K.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo inowroclaw.info.pl




Reklama