W lutym w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Kościelcu odbyły się kolejne zajęcia gastronomiczne organizacji usług cateringowych. Zajęcia te realizowane są w ramach projektu unijnego „Twoja Wiedza – Twoja Przyszłość III”.
Tym razem młodzież pogłębiała swą wiedzę i umiejętności na temat cateringu dietetycznego. Podczas zajęć uczniowie dobierali potrawy do poszczególnych diet zgodnie z ich zaleceniami żywieniowymi. Sporządzili min. potrawkę z kurczaka, tortille a’la patatas z warzywami, galantynki drobiowe, esencjonalny rosół oraz deser na bazie jogurtu naturalnego i granoli z nutką truskawek i malin. Wszystkie potrawy zostały zdegustowane z uśmiechem na twarzy, a młodzież nie może doczekać się już kolejnego spotkania kulinarnego. Zajęcia prowadziła Barbara Nawrocka.
B.K.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze