W Przedszkolu Niepublicznym Piastuś w Inowrocławiu uczczono wspólnie Narodowe Święto Niepodległości. Dzieci z grupy Jeżyki podczas występu śpiewały piosenki patriotyczne zaczerpnięte z Bliżej Przedszkola oraz recytowały wiersze opowiadające historię Polski i wyrażające piękno naszej ojczyzny i symboli narodowych autorstwa pani Agata Dziechciarczyk.
Wszystkie przedszkolaki odśpiewały hymn Polski. Podczas uroczystości pani dyrektor Karolina Lekan-Ojczenasz odczytała list od Pana Prezydenta Andrzeja Dudy skierowany do dzieci i nauczycieli realizujących projekt Piękna nasza Polska cała i całej przedszkolnej społeczności. Na honorowym miejscu prezentowała się flaga, którą otrzymaliśmy od Pana Prezydenta. Scenografię uświetnił przepiękny obraz Orła Białego namalowany specjalnie na uroczystości przez jedną z mam- panią Paulina Baczyńska, wspaniałą artystkę. Uroczystość została zrealizowana w ramach Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego Piękna nasza Polska cała, który przedszkole realizuje już po raz trzeci.
nad.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze