Reklama

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości  w Kościelcu

W dniach 18-24 listopada 2019 roku zostanie zorganizowany w Polsce dwunasty Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, obchodzony jednocześnie w 160 krajach świata.

Celem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości jest stworzenie środowiska społecznego, które aktywnie wspiera przedsiębiorcze postawy i inicjatywy młodych ludzi.

W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości zaprasza uczniów, nauczycieli i przedsiębiorców do udziału w programie Otwarta firma. Dla przedsiębiorstwa to wspaniała okazja do promocji oraz nawiązania nowych kontaktów w środowisku lokalnym, szkoła natomiast otrzymuje możliwość wzbogacenia swojej oferty edukacyjnej o ciekawe zajęcia przygotowujące uczniów do planowania ścieżki edukacyjnej.

Reklama

Zamiast tradycyjnych lekcji z przedsiębiorczości młodzież z Zespołu Szkół im Jana Pawła II w Kościelcu realizuje aktywne lekcje spotykając się z instytucjami, firmami i przedsiębiorcami. Na dzisiejsze lekcje pani Żaneta Marcinek – nauczyciel przedsiębiorczości zaprosiła przedstawicieli Młodzieżowego Centrum Kariery z Inowrocławia, gdzie młodzież dowidziała się o możliwościach podjęcia pracy sezonowej jeszcze podczas nauki oraz Lokalną Grupę Działania „ Czarnoziem na Soli” z informacjami o możliwościach uzyskania dofinansowania do działalności gospodarczej. Dalszy cykl spotkań nastąpi…

B.K.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo inowroclaw.info.pl




Reklama