Dwoje uczniów z Zespołu Szkół Chemiczno-Elektronicznych im. Jana Pawła II w Inowrocławiu otrzymało stypendia naukowe Prezesa Rady Ministrów: z IV Liceum Ogólnokształcącego Ilona Pawłowska (klasa IIa), a z Technikum, Norbert Domański z klasy IV w zawodzie technik informatyk.
W ubiegłym roku szkolnym Paulina uzyskała średnią ocen 5,41 i wzorowe zachowanie. Jest uczennicą klasy mundurowej o profilu policyjnym. Bierze udział w akcjach profilaktycznych organizowanych przez Komendę Powiatową Policji i aktywnie działa w szkolnym wolontariacie. Norbert jest szczególnie uzdolniony w kierunku informatycznych przedmiotów zawodowych. W trzeciej klasie uzyskał średnią ocen 5,54 i wzorowe zachowanie. Był stypendystą projektu „Prymus Zawodu Kujaw i Pomorza”. Chętnie dzieli się swoją wiedzą organizując pomoc koleżeńską.
Stypendium, które uzyskali najlepsi uczniowie umożliwi im dalszy rozwój swoich zainteresowań.
L.B.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze