Reklama

Stypendyści Premiera

Dwoje uczniów z Zespołu Szkół Chemiczno-Elektronicznych im. Jana Pawła II w Inowrocławiu otrzymało stypendia naukowe Prezesa Rady Ministrów: z IV Liceum Ogólnokształcącego Ilona Pawłowska (klasa IIa), a z Technikum,  Norbert Domański z klasy IV w zawodzie technik informatyk.

W ubiegłym roku szkolnym Paulina uzyskała średnią ocen 5,41 i wzorowe zachowanie. Jest uczennicą klasy mundurowej o profilu policyjnym. Bierze udział w akcjach profilaktycznych organizowanych przez Komendę Powiatową Policji i aktywnie działa w szkolnym wolontariacie. Norbert jest szczególnie uzdolniony w kierunku informatycznych przedmiotów zawodowych. W trzeciej klasie uzyskał średnią ocen 5,54 i wzorowe zachowanie. Był stypendystą projektu „Prymus Zawodu Kujaw i Pomorza”. Chętnie dzieli się swoją wiedzą organizując pomoc koleżeńską.

Stypendium, które uzyskali najlepsi uczniowie umożliwi im dalszy rozwój swoich zainteresowań.

Reklama

L.B.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo inowroclaw.info.pl




Reklama