Reklama

SP 14 najlepsza na Orliku!

Dzisiaj na Orliku Szkoły Podstawowej nr 5 w Inowrocławiu rozegrany został turniej finałowy w ramach Mistrzostw Powiatu Inowrocławskiego Szkół Podstawowych /rocznik 2003-2005/ w 6-piłkarskich chłopców. 

 Mistrzem Powiatu została ekipa Szkoły Podstawowej nr 14 w Inowrocławiu. Ekipa ta pokonała w decydującym meczu ekipę gospodarzy turnieju czyli SP nr 5 Inowrocław 3 : 1.  W ostatnim  meczu turnieju ekipa SP nr 1 Gniewkowo  pokonała ekipę z Dąbrowy Biskupiej 7 : 1i wywalczyła tytuł wicemistrzowski.  Poniżej szczegółowe wyniki:

14 INOWROCŁAW-DĄBROWA B. 0: 1

5 INOWROCŁAW- PAKOŚĆ 2 : 0

14 INOWROCŁAW- GNIEWKOWO 2 : 0

DĄBROWA- PAKOŚĆ 2 ; 0

5 INOWROCŁAW- GNIEWKOWO 0 : 2

14 INOWROCŁAW- PAKOŚĆ 3 : 1

DĄBROWA- 5 INOWROCŁAW 2 : 3

Reklama

PAKOŚĆ- GNIEWKOWO 0 : 4

14 INOWROCŁAW-5  INOWROCŁAW 3 : 1

DĄBROWA- GNIEWKOWO 1 : 7

 

KOŃCOWA TABELA MISTRZOSTW:

1. SP 14 INOWROCŁAW- 9 PKT.

2. SP 1 GNIEWKOWO- 9 PKT.

3. SP 5 INOWROCŁAW- 6 PKT.

4. SP DĄBROWA BISKUPIA- 6 PKT.

5. SP PAKOŚĆ- 0 PKT.

Dla najlepszych zespołów i zawodników nagrody ufundował Starosta Inowrocławski. Ekipa popularnej 14 awansowała do zawodów wojewódzkich.

D.L.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo inowroclaw.info.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości