Dzisiaj na Orliku Szkoły Podstawowej nr 5 w Inowrocławiu rozegrany został turniej finałowy w ramach Mistrzostw Powiatu Inowrocławskiego Szkół Podstawowych /rocznik 2003-2005/ w 6-piłkarskich chłopców.
Mistrzem Powiatu została ekipa Szkoły Podstawowej nr 14 w Inowrocławiu. Ekipa ta pokonała w decydującym meczu ekipę gospodarzy turnieju czyli SP nr 5 Inowrocław 3 : 1. W ostatnim meczu turnieju ekipa SP nr 1 Gniewkowo pokonała ekipę z Dąbrowy Biskupiej 7 : 1i wywalczyła tytuł wicemistrzowski. Poniżej szczegółowe wyniki:
14 INOWROCŁAW-DĄBROWA B. 0: 1
5 INOWROCŁAW- PAKOŚĆ 2 : 0
14 INOWROCŁAW- GNIEWKOWO 2 : 0
DĄBROWA- PAKOŚĆ 2 ; 0
5 INOWROCŁAW- GNIEWKOWO 0 : 2
14 INOWROCŁAW- PAKOŚĆ 3 : 1
DĄBROWA- 5 INOWROCŁAW 2 : 3
PAKOŚĆ- GNIEWKOWO 0 : 4
14 INOWROCŁAW-5 INOWROCŁAW 3 : 1
DĄBROWA- GNIEWKOWO 1 : 7
KOŃCOWA TABELA MISTRZOSTW:
1. SP 14 INOWROCŁAW- 9 PKT.
2. SP 1 GNIEWKOWO- 9 PKT.
3. SP 5 INOWROCŁAW- 6 PKT.
4. SP DĄBROWA BISKUPIA- 6 PKT.
5. SP PAKOŚĆ- 0 PKT.
Dla najlepszych zespołów i zawodników nagrody ufundował Starosta Inowrocławski. Ekipa popularnej 14 awansowała do zawodów wojewódzkich.
D.L.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze