Reklama

Znamy zwycięzców Inowrocławskiej Ligi Siatkówki Amatorskiej


Wielki finał Inowrocławskiej Ligi Siatkówki Amatorskiej za nami! Dzisiejsze mecze fazy play-off w Hali Widowiskowo-Sportowej rozgrzały kibiców do czerwoności. Zarówno w kategorii kobiet, jak i mężczyzn, drużyny dały z siebie absolutnie wszystko, walcząc o każde oczko i upragnione podium.


W kategorii kobiet wygrał zespół MSPS Inowrocław, a kategorii mężczyzn Voley Team Inowrocław.

Poziom sportowy i zaangażowanie były niesamowite, a zwieńczeniem tych emocji była uroczysta ceremonia. Najlepsi odebrali zasłużone puchary oraz nagrody rzeczowe, zamykając kolejny, niezwykle udany sezon.

Brawo dla wszystkich zawodniczek i zawodników! Ogromne podziękowania należą się także organizatorom, sędziom oraz niezawodnym kibicom. Wspólnie stworzyliście genialne widowisko i prawdziwe sportowe święto!

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo inowroclaw.info.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości