Reklama

Wyjątkowy dzień inowrocławskich ósmoklasistów. Absolwenci szkół podstawowych odebrali świadectwa!


Dla uczniów klas ósmych w Inowrocławiu to był czas pełen wzruszeń. W szkołach podstawowych na terenie całego miasta – od SP nr 1 po placówki integracyjne, katolickie i niepubliczne (w tym „Jagiellonkę”) – odbyły się uroczyste pożegnania absolwentów. Młodzi inowrocławianie oficjalnie zamknęli ważny rozdział edukacji i odebrali zasłużone wyróżnienia, a już we wrześniu zasiądą w ławkach szkół ponadpodstawowych.


W tym ważnym momencie młodzieży towarzyszyli przedstawiciele władz miasta. Świadectwa z wyróżnieniem i nagrody wręczali m.in. Prezydent Arkadiusz Fajok wraz z zastępcami Aleksandrą Siborą i Szymonem Łepskim, a także przedstawiciele Wydziału i Referatu Oświaty – Jarosław Bosiacki oraz Aleksandra Tabaczyńska. W uroczystościach wzięli udział również samorządowcy: Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Rafał Lewandowski oraz radni Agnieszka Mochalska, Bartłomiej Stanisz i Robert Rychwicki.

– Ukończenie szkoły podstawowej to ważny moment w życiu każdego młodego człowieka. Gratuluję wszystkim ósmoklasistom wytrwałości, osiągniętych sukcesów i odwagi w podejmowaniu nowych wyzwań. Przed Wa mi kolejny etap edukacji (...). Życzę Wam, abyście zawsze wierzyli w swoje możliwości – mówił Prezydent Arkadiusz Fajok.

Reklama

Uroczystości były nie tylko okazją do podsumowania 8 lat nauki i nagrodzenia najlepszych uczniów (w nauce, sporcie czy działalności społecznej), ale także momentem podziękowań dla kadry pedagogicznej oraz rodziców.

Wszystkim absolwentom życzymy powodzenia podczas rekrutacji i sukcesów w nowych szkołach!

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo inowroclaw.info.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości