Dzisiaj wiceprzewodnicząca RMI Magdalena Łośko oraz radny RMI Patryk Kaźmierczak złożyli interpelację skierowaną do Prezydenta Miasta Inowrocławia.
Radni wnioskują o zwiększenie liczby rodzajów zanieczyszczeń mierzonych przez Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w stacji pomiarowej w Inowrocławiu oraz umieszczenie w widocznym punkcie Inowrocławia np. przy Urzędzie Miasta elektronicznej tablicy informacyjnej, na której wyświetlane będą aktualne wyniki pomiarów.
Taka tablica zdaniem radnych może mieć charakter proedukacyjny.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze