Reklama

Radni w sprawie pomiarów zanieczyszczenia powietrza

Dzisiaj wiceprzewodnicząca RMI Magdalena Łośko oraz radny RMI Patryk Kaźmierczak złożyli interpelację skierowaną do Prezydenta Miasta Inowrocławia.

Radni wnioskują o zwiększenie liczby rodzajów zanieczyszczeń mierzonych przez Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w stacji pomiarowej w Inowrocławiu oraz umieszczenie w widocznym punkcie Inowrocławia np. przy Urzędzie Miasta elektronicznej tablicy informacyjnej, na której wyświetlane będą aktualne wyniki pomiarów.

Taka tablica zdaniem radnych może mieć charakter proedukacyjny.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo inowroclaw.info.pl




Reklama