Młodzież Zespołu Szkół Chemiczno-Elektronicznych im. Jana Pawła II wzięła udział w akcji charytatywnej Qurier Świętego Mikołaja ogłoszonej przez Fundację Polki Mogą Wszystko.
W ramach akcji przygotowano paczki z prezentami, które kompletowane były na podstawie wylosowanych listów z dziecięcymi marzeniami. Dzięki zaangażowaniu ośmiu klas udało się przygotować dziewięć prezentów, które 6.12. 2019 roku zostały przekazane Fundacji. Koordynatorem szkolnej akcji był pan Jan Kowalski.
Po raz kolejny uczniowie otworzyli swoje serca. Każdy mógł wejść w rolę Świętego Mikołaja, dzięki któremu dzieci poczują świąteczną magię.
L.B.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze