Reklama

Przejście podziemne już pod torami

Trwa inwestycja związana z modernizacją okolic dworca: budowa parkingu przy ul. Magazynowej oraz tunelu, który połączy parking z dworcem PKP.

Prowadzone są prace w obrębie parkingu, ułożono i ustabilizowano podbudowę, ustawiono krawężniki. Trwa układanie nawierzchni z kostki betonowej. Podbudowano konstrukcję tunelu. Obecnie trwa odtwarzanie torów kolejowych. Wykonawca przebudował kolidujące kable energetyczne i sygnalizacyjne. Ekipa budowlana kontynuuje prace ziemne między tunelem a ul. Magazynową.

Przypomnijmy, że koszt inwestycji to ponad 5 996 000 zł, z czego prawie 5 000 000 zł stanowi dofinansowanie. Planowany termin zakończenia budowy to druga połowa 2020. r.

Reklama

UM

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo inowroclaw.info.pl




Reklama