Mł. asp. Mariola Witoń odwiedziła przedszkolaków. Prócz teorii o bezpiecznym poruszaniu się po ulicach była tez praktyczna nauka.
Policjantka z Komisariatu Policji w Kruszwicy była ostatnio w Przedszkolu Samorządowym nr 1 „Nad Gopłem” . Edukacja o podstawowych przepisach i kształtowanie u dzieci właściwych postaw, to tematyka spotkań. Dzieci nie tylko zostały zainteresowane rozmową o tym jak korzystać z chodnika, jezdni i pasów. Ważnym elementem spotkania była nauka w terenie. Przy tej okazji policjantka wykorzystała pobliskie pasy. Wszystkim się przydała taka praktyka. Dzieci otrzymały edukacyjne książeczki, które ufundowało Starostwo Powiatowe w Inowrocławiu.
KPP
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze