Reklama

Policjanci uczyli jak być bezpiecznym na drodze

Policjanci Wydziału Prewencji spotkali się z przedszkolakami w Turzanach i Górze. Mundurowi uczyli dzieci podstawowych zasad bezpieczeństwa. Dzięki tym informacjom poruszanie się po ulicach powinno być bezpieczne.

Asp. Izabela Lewicka-Woszczak i sierż. szt. Michał Parzyszek spotkali się wczoraj (18.09) z dziećmi w dwóch przedszkolach. Policjanci rozmawiali o podstawowych przepisach ruchu drogowego, kontaktach z obcymi i wzywaniu pomocy. Przedszkolaki z zainteresowaniem słuchały funkcjonariuszy, ale też chętnie dzieliły się wiedzą. Mundurowi przygotowali dla najmłodszych scenki, w których mogły one zaprezentować i utrwalić zasady, których się nauczyły. Uczestnicy spotkania pokazali jak prawidłowo należy przechodzić przez jezdnię, czy wzywać pomoc do nieprzytomnej osoby. Na zakończenie policjanci wręczyli dzieciom edukacyjne kolorowanki.

KPP

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo inowroclaw.info.pl




Reklama