Dzisiaj do Straży Miejskiej wpłynęło zgłoszenie w sprawie lisa, który wszedł do marketu budowlanego przy Galerii Solnej. Lis błąkał się pomiędzy regałami, pracownicy sklepu zastawili jedną z alejek płytami tak, aby zwierzę łatwiej można było odłowić.
Na miejsce został skierowany patrol strażników oraz pracownicy schroniska dla bezdomnych zwierząt. Wspólnie udało się złapać lisa i zamknąć go w klatce. Lis był agresywny i próbował wydostać się z klatki. Zwierzę zostało przetransportowane do schroniska dla bezdomnych zwierząt przy ul. Toruńskiej, gdzie otrzymało pomoc weterynaryjną, ponieważ widać było, że jest chore. Po leczeniu może zostać wypuszczony na wolność w bezpiecznym dla niego miejscu. Kilka dni temu dyżurny Straży Miejskiej otrzymał również zgłoszenie dotyczące pojawiającego się lisa na ul. Krzymińskiego, który według zgłaszających mieszkańców przebywał w budce dla kotów postawionej przy jednym z bloków przy ul. Krzymińskiego. Okazuje się, że jest to ten sam lis.
SM
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze