Reklama

Głośne czytanie to jest to

 Każdy dzień jest dobry by poczytać dzieciom bajki. W czwartek 16 stycznia biblioteka odwiedziła najmłodszych z Przedszkola nr 2 ,,U Jasia i Małgosi’’.

Dzieci z wielkim zainteresowaniem wysłuchały opowieści braci Grimm pt. „Pani Zamieć” oraz ,,Kot w butach'' prezentowanej przy pomocy teatrzyku kamishibai. Następnie kolorowały obrazki przedstawiające bohaterów czytanych baśni. Na zakończenie spotkania przedszkolaki zatańczyły przygotowany wcześniej taniec.

BM

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo inowroclaw.info.pl




Reklama