Każdy dzień jest dobry by poczytać dzieciom bajki. W czwartek 16 stycznia biblioteka odwiedziła najmłodszych z Przedszkola nr 2 ,,U Jasia i Małgosi’’.
Dzieci z wielkim zainteresowaniem wysłuchały opowieści braci Grimm pt. „Pani Zamieć” oraz ,,Kot w butach'' prezentowanej przy pomocy teatrzyku kamishibai. Następnie kolorowały obrazki przedstawiające bohaterów czytanych baśni. Na zakończenie spotkania przedszkolaki zatańczyły przygotowany wcześniej taniec.
BM
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze