W dniach 29-30 marca 2019 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Kościelcu odbyły się „Dni Otwarte”. Uczniowie szkół gimnazjalnych i podstawowych zostali zapoznali się z ofertą edukacyjną na przyszły rok szkolny. Na poszczególnych stoiskach zostały zaprezentowane kierunki: Liceum Ogólnokształcące o profilu sportowo-obronnym, Technikum Rolnicze, Technikum Mechanizacji Rolnictwa I Agrotroniki, Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych, Wielozawodowa Szkoła Branżowa I stopnia. Nauczyciele i uczniowie udzielali gościom szczegółowych informacji o szkole. Odbyły się także konkursy z nagrodami; strzelecki o Puchar Dyrektora Szkoły, na stroiki i dekoracje wielkanocne, dekorowania mazurków, a także konkurs na dekoracje z masy cukrowej. Na sali gimnastycznej został rozegrany mecz towarzyski w siatkówkę, uczniowie brali też udział w zajęciach z samoobrony. Dla gości został przygotowany słodki poczęstunek, koktajle owocowe, pizzerinki. Mamy nadzieję, że ZSP w Kościelcu zaprezentował się z jak najlepszej strony. Zapraszamy!
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze